Claas 86 Dominator

Shitet nga: Ordi 16 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Makina korrëse
Ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorike me heder 3.50m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim