Trailer kortine i 2000.13.8 m

Shitet nga: Steljan 24 Tet 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Korçë
Trailer kortine i 2000 ne gjendje shum te mire.Gomat i ka ne gjendje te mire dhe dyshemene e ka te re.shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim