Vinc Kamjoni

Shitet nga: Miri 08 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Pirrungritës
Vinc kamjoni me 3 dalje , 2 hidraulike dhe 1 mekanike.punohet nga lart tij.Ne gjendje te mire pune.Shitet per arsye mosperdorimi.Ka force te madhe ngritese.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim