Mercedes sprinter 310

Shitet nga: Agim 20 Gsh 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Korçë
Shitet Mercedes sprinter 310 i vitit 1999-2000 ne gjendje te shkelqyer motorike, me goma te reja dhe dokumenta te prera deri ne janar te 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim