Opel Vivaro 1.9 diesel -02

Shitet nga: Juli Shaholli 14 Jan 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina udhëtimi
Opel Vivaro. Viti i prodhimit 2002. Ne gjendje shum te mire. Motor 1.9 DTI Nafte. 9+1. Me letra te paguara deri ne Mars 2014. Dera anesore me hapje dhe mbyllje elektrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim