Furgon Iveco

Shitet nga: Oli Cenolli 05 Dhj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Korçë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet furgon malli Iveco turbo daily. Viti i prodhimit 2000. Fuqia motorike 2800 kubik. 60000-70000 km. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta.Gomat 90% te reja. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim