Fadrome FAI

Shitet nga: gjergji 04 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina : Makina ndërtimi
Shite fadrome FAi viti I prodhimit 1996 . dhe fadrome BENFRA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim