mercedes benz 208d

Shitet nga: eugert 03 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioncin 208d me motor 2.5 diesel,me dokumenta te paguara 09.2016 ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim