SHITET MERCEDES BENZ KAMION VETSHKARKUES 4X4

Shitet nga: Ditor 16 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
OKAZION! SHITET MERCEDES BENZ 19-22 KAMION VETSHKARKUES 4X4.MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER XHENERIKE MOTORIKE.CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim