Kamioncine Mercedes Sprinter dizel -96

Shitet nga: danjeli 09 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjocin benc sprinter dopjo gabine tek gom ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim