Kamion

Shitet nga: Landi 30 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht be gjendje shum te Mir motorike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim