MERCEDES BENZ SPRINTR -01

Shitet nga: DITI 07 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Korçë
SHES makinn tim mrceds bens sprinter te vitit 2001 ne gjende teknike dhe mekanike shum te mire me kamjo manuale dhe numrin e vendeve 1+2 gjithashtu me dogane te paguar , ju uroj te gjeni makinen e duhur ne kete numur tlefni 0696206929 AL
dhe 004915145789641 D
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim