MERCEDENC BENC 809 KAMJOCIN VETZHGARKUSE NGA TE ..

Shitet nga: ANI 17 Nën 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Komuna: Korçë
MAKIN ESHT NE GJENDE SHUM TE MIR SI MOTORIKE DHE XHENERIKE ME SERVIS TE REGULLT ME BLLOK SIC E SHINI DHE NE FOTO VET . KA 6 GOMA TE REJA TE CILAT I KAN KUSHTUAR 600 EURO VETEM GOMAT NUK I KA MUNGUAR ASGJE KARTAT NUK DESHA TJA LIJA PA PAGUAR DHE JA KAM MBYLLUR ESHT PA KARTA PER MOMENTIN .TE INTERESUARIT NA KONTAKOTOJN NE NR E TEL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim