Kamjon tip "SCANIA 124L-400" ME RIMORKIO

Shitet nga: Eri 03 Dhj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Korçë
Kamjoni me tre akse dhe rimorkjo me dy akse me volum ngarkese 120 m3,si dhe tonazh 45 ton, se bashku me peshen bosh te mjetit (e shkruar dhe ne targetin e kamjonit se bashku me nr e shasise) Karrocerite si e kamjonit ashtu dhe e rimorkjos jane tip kontejner te cmontueshme dhe shume praktike. Te gjitha akset jane me jasteke ajri, si kamjoni ashtu dhe rimorkjo. Ka punuar vetem ne europe.Te gjitha sherbimet I jane bere vetem ne Greqi tek perfaqesia e scanias.Eshte ne gjendje teknike perfekte dhe nuk ka pasur asnjehere probleme. Te gjitha letrat e sapo prera dhe e gateshme per pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim