Kamionc mercedes-benz 5+1 308 -88

Shitet nga: danjel 27 Gsh 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Korçë
shesim kamioncine mercedes-benz 5+1 modeli 308 motorr 200 tip i ri karroceri 2.80 e gjate eshte ne gjendje te mire pune si jashte dhe brenda .....me dokumenta te rregullta deri ne fund te vitit cimimi i diskutueshem 2500 euro..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim