Fugon fiat dukato frigorifer -93

Shitet nga: bila 30 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Korçë
fugon fiat dukato 2500 ne gjendje te mir si karoceria dhe motori. vit prodhimi 93 .frigorifer i montuar 2006
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim