Autobot GLN Man 18 285

Shitet nga: Defrim 25 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Korçë
autobot GLN .tip Man .kapaciteti 14.040 lt . me kondicioner. jastek ajri para dhe mbrapa. abs . diskofren.pompe vetshkarkuese ,ne gjendje shum te mire i sapo erdhur nga gjermania
cmimi 20.000 euro i diskutueshem
Adresa ruga korce drenove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim