....OKAZION....Furgon Mercedes benz Sprinter 412..

Shitet nga: miri 13 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shes fugonin sprinter dopio gome i gjate viti prodhimit dhjetor 1999 motor 2.8 turbo kamio manuale makina eshte ne gjendje shum te mire si xhenerike dhe motorike me karta te prera der ne fund vitit 2015 dhe me siguracion per jasht shtetit i jane bere te gjitha sherbimet esht i gacem per cdo prove ju mir presim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim