varke me velaa

Shitet nga: Vangjo 06 Krr 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Korçë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Barke me vela dhe me klecka e ber vete eshte 12o cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim