Vila

Shitet nga: Teki Memishi 01 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Kolonjë
Shitet vila ne fshatin Tac Lart lagjia Agallishum afer ne qytetin e Ersekes...Me nje siperfaqeje prej 170 metro katroresh vetem vila kurse megjith obor eshte 225 metro katrore me nje kuzhin 7 mrtro te gjate dhe 4 metro te gjere dy dhoma gjumi koridori dhe banjoj plus nje aneks per te gatuar.ka nje siperfaqe obori te madhe dhe nje verand te bukur.dera e jashtme te nxjer direkt ne rugen kryesore.shpresojme tju pelqej ju mirpresim...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim