Gader per perpunimin e drurit

Shitet nga: Hasan Memishi.....Teki Memishi 01 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 000 LEK

Komuna: Kolonjë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Gader I kompletuar me karel, shina te karelit, me disk kuadrimi dhe grose gjithashtu dhe me aparat mbrejeje per shara imirmabajtur shum mire dhe ne funksion pune.Marka e gadrit Omerli...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim