Fadrome CAT 432E 2010

Shitet nga: Automobili 17 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Kolonjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
CAT 432E Premier 4x4 / 2010
3975 h.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim