Toke prej 4140 m2 ne Kavaje

Shitet nga: lotar 17 Sht 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Kavajë
Siperfaqja 4140m ne koder, largesia nga autostrada kryesore 5km. Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim