Toke+plantacion mollesh ne Kavaje

Shitet nga: astrit 29 Nën 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

870 LEK

Komuna: Kavajë
Shitet toke 4000mk dhe 600 rrenje molle 7 vjecare e rrethuar me rrjete teli. Me certifikat tapi hipotek. 5 kilometra me. Autostraden 5 metra me digen e liqenit.87 milion lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim