Toke ne Kavajë

Shitet nga: fori 16 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet toke ne spille te kavajes 500 metra large na buza e detit me certificate te rregullt dhe hipotek, mundesi ndertimi asnje ndertese perreth vend ideal per cdo njeri toka ndodhet ne krahe te terruges. Cmimi eshte pergysmuar krahasim me para eshte bere 44.000 euro dylymi per informacione te metejshme Ju lutem te kontatoni ne nr e Tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim