Toke are vend e studjuar

Shitet nga: astrit 28 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   100 LEK

Komuna: Kavajë
ndodhen ne zonen e spilles zone e studjuar rreth 60-70 larg vijes bregdetare me letra te rregullta dhe me certifikat pronesie ... toka ka parametra 16.5 me 44 metr e tera 725 metra katror
.... cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim