Toke are ne bregdet spille ne kavaje,1000 m2.

Shitet nga: gazment hallulli 14 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
shitet 1000m2 ne bregdet ne spille ne kavaje,eshte me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie,eshte 20m e gjere dhe 50 e gjate.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim