TOKE NE BREGDET SPILLE(KAVAJE)

Shitet nga: gazi 05 Gsh 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Kavajë
SHITET TOKA NE BREGDET NE SPILLE (KAVAJE) ME CERTIFIKAT PRONSIE,TOKA ESHTE1000M2 ME DOKUMETA TE RREGULLTA,ESHTE 300 METRA LARG BREGUT TE DETIT,ESHTE 20 METRA E GJERE DHE 50 METRA E GJATE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim