Shtepia + truall 1000m²

Shitet nga: Indrit Lecini 24 Krr 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Shitet shtepi 2 kateshe ne hyrje te kavajes lagja nr.2 , Kati i pare 2 dhoma gjumi , salle , guzhine , banjo , koridor dhe verande.
Kati i dyte 3 dhoma gjumi , banjo, koridor dhe verande. Trualli + shtepia 1000m² . JU MIREPRESIM !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim