Shtepi prej 90m2 ne Kavaje

Shitet nga: eli 27 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK

Komuna: Kavajë
Shtepi 2+1 dhe nje banjo...150 metra larg qendres..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim