Apartmani ne Mal te Robit

Shitet nga: Riza Ibrani 14 Krr 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Kavajë
Shitet apartmani ne Mal te Robit, Kavajë.

Apartmani ka 2 dhoma te fjetjes, nje dhome qëndrimi ditor dhe një banjo.

Apartmani gjendet në ambient të këndshëm dhe të qetë, të rrethuar nga pishat. Afërsisht 3 minuta nga plazhi.

Dokumentacioni është 100% i rregullt me pronar nga Kosova.

Apartmani shitet i pamobiluar. Çmimi i negocueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim