Apartament prej 120 m2 ne Kavaje

Shitet nga: florian dervishi 05 Dhj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Kavajë
shes nje apartament banimi 3+1+2banjo dhe me nje ballkon te madh 60 m2 ku 40m2 eshte bere holl dhe dhome ngrenie dhe 10m2 guzhine e jashteme
apartamenti bashke me veranden shkon rreth 170m2
apartamenti eshte ndertim i ri i vitit 2009 me ashensor dhe uje e drita 24 ore me parkin ne oborr te madh dhe garazhde nen toke
apartamenti mdodhet ne Durres lagja nr1 VOLLGA pra ndodhet 100m nga shetitorja taulantia
shitet per arsye te zhvendosjes ne qytet tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim