Apartament me qera ne Kavaje

Shitet nga: baki 16 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Kavajë
jap apartament me qera ne kavaj 80 metrakatror., apartamenti osh ne kat te dyt, e cila permban 2 dhoma, 1 banjo, 1 sall te madhe, 1 guzhin dhe ballkon,per me teper informacione me kontaktoni ne e-mail ose me telfon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim