Pjese per iveco 115-17 -95

Shitet nga: Gerti 29 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Disponoj pjese kembimi per iveco 115-17 si dhe nje vinc fassi 2 ton.....cmime te arsyeshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim