PALFINGER PK 65000 performance viti 2007 3 dalje

Shitet nga: stelios 07 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
shitet vinc palfinger pk 65000 erformance 2007 me 3 dalje idhaulike ne gjendje shum shum te mire me 100 ore pune me cdo lloj prove .ne ofrojme cilesi dhe garanci ..jemi ne sherbimin tuaj..0682004563--0684013373..montimi nga servisi jone ne cmimin.ne facebook auto aksi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim