Inkubator

Shitet nga: leo 12 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 LEK

Komuna: Kavajë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes inkubator per celjen e zogjve me kapacitet 5250 vez.inkubatori eshte i ri prodhim kinez i ri vetem i provuar dhe funksionon pa probleme.kush eshte i interesuar te telefonoj ne nr e cel per hollesira me te rendesishme flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim