Qen Haski 8 muajsh

Shitet nga: Ari 14 Tet 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Kavajë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen haski 8 muajsh 35 mij leke te vjetra per arsye se do largohem nga vendi dhe skam mundesi ta marr,Telefononi ose dergoni sms ne whatsapp: 0673574866
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim