Kelysh Pit Bull

Shitet nga: Armand 14 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kavajë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kane lindur me date 18 / 10 / 2014 . Disponojm te zi dhe tigrato . Meshkuj e femra. cmimi 70 euro ose 100 mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim