Organo

Shitet nga: jeton 01 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

355 EUR

Komuna: Kavajë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ESHTE E RE ESHTE SHUM E MIRE ESHTE ORIGJINALE MADE IN ITALY
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim