Korg pa 50sd

Shitet nga: alban 08 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
e sa po ardhur nga italia esht perdorur vetem 3 muaj organo ndodhet ne shqipri e ndroj me korg pa80 kontaktini ... 3276666453
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim