U SHIT Vnc palfinker pk 26000 -97 me telekomande

Shitet nga: stelios 02 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Kavajë
shitet vinc palfinker pk 26000 me 4 dalije dhe 2 dalje flj me telekomande ne gjendje shum te mire .0682004563--0684013373.ne ofrojme cilesi garanci serjozitet ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim