Express caffe philips / xsmall /saeco

Shitet nga: enva marishta 07 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Të tjera
Makineria e kafes PHILIPS është zgjidhja perfekte për të apasionuarit e kafes dhe çajit. Është e shpejtë, e lehtë në përdorim dhe falë dizajnit të saj modern dhe ngjyrës gri ajo është e përshtatshme për çdo kuzhinë dhe zyre .

ka aftesine te bluaj vete kafene .

ofrojme garanci 1 vit ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim