BOLIER UJI NGROHES I VOGEL

Shitet nga: xxxxx 11 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET BOLIER UJI NGROHES I VOGEL ESHT NE GJENDEJE SHUM TE MIRE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim