Karrige

Shitet nga: elvis 05 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Kavajë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES KARIGE PER INTERNETI SHUME PAK TE PERDORURA 10 COP.20LEKE COPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim