3 TENDA DIELLI

Shitet nga: tenda 30 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
SHITEN 3 TENDA DIELLI ME CMIM TE ARYESHEM SHITEN PER ARSYE MOS PERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim