Dyer druri te thara ne furre

Shitet nga: taku 21 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
jan 2 dyer druri te thara ne furre dyret jan ne gjendje shum te mire as nje gervishje .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim