Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

Shitet nga: Edi Dje 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe skicat perkatese. Viti prodhimit 1968, I pa perdorur. Me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim