Elektropompa uji per kaldaja

Shitet nga: Edi 15 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire,
Me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim