TV LCD Philips 40 Polsh

Shitet nga: Ajet Xeka 21 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor Philips 40 poslh i blere para dy vjetesh 499 € ne München
Ka punuar sh pak Eshte ndezur 4-5 here ne München dhe dua ta shes sepse kam blere nje Smart TV Samsung 46 Polsh 3D 2013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim