monitore samsung syncmaster 710n

Shitet nga: ervis 13 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Kavajë
shiten 9 monitore samsung ne gjendje shum te mire 17 polc shiten dhe te tek e tek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim